Działka budowlana, ul. Batalionu Zośka
Batalionu Zośka, Budy Zosine, mazowieckie
- 274 000 zł
- 2 288 m²
- 119,76 zł/m²
Patryk Pindor
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Batalionu Zośka
Batalionu Zośka, Budy Zosine, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka budowlana, ul. Batalionu Zośka
Zaktualizowane: 11 maja 2026
274 000 zł 2 288 m² 119,76 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 274 000 zł (119,76 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 2 288 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 1918/2037/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Batalionu Zośka, Budy Zosine, Jaktorów, grodziski, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów.
Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/10 z warunkami zabudowy położona w ostatniej linii zabudowy, bezpośrednio przy rzece Głęboka Struga. To miejsce dla osób, które szukają działki pod dom nad rzeczką.
MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Działka posiada wydane warunki zabudowy, tzw. (...)